logo copy

pokroviteljstvo3

Objava 06.06.2016.

Predstavljanje projekta

Završno predstavljanje projekta održano je 6.6. u prostorima Obrtničke škole na kojem se okupilo tridesetak zainteresiranih građana. Izvoditelji projektnih aktivnosti i partner na projetku predstavili su projektne aktivnosti, dobivene rezultate te dali smjernice daljnjeg provođenja aktivnosti sa željom razvoja usluge organiziranog stanovanja u Koprivničkoj županiji. Isto tako, predstavnik roditelja gospodin Halaček te volonteri Karolina i Aleksandar izrazili su svoja viđenja i zadovoljstvo sudjelovanjem u provedbi projekta te važnosti razumijevanja potreba odraslih osoba s invaliditetom. Cjelokupno predstavljanje projekta bilo je popraćeno predstavnicima medija koji su pokazali veliku zainteresiranost i prepoznali svoju ulogu u unaprjeđivanju kvalitete života odraslih osoba s invaliditetom u zajednici. Nakon predstavljanja projekta uzvanici su bili pozvani na mali domjenak koji su pripremili učenici sudionici radionica. Na taj način imali su priliku pokazati kolike su njihove vrijednosti i skriveni potencijali koje je važno prepoznati i omogućiti im njihovo ostvarivanje u ravnopravnom društvu različitih.